O firmě

Meditools s.r.o. je rodinná firma, založená roku 1999 a specializující se především na distribuci zdravotnických prostředků pro humánní a veterinární medicínu. Významnou část obratu tvoří prodej chirurgických nástrojů, implantátů, přístrojů pro běžnou diagnostiku, vysokofrekvenčních koagulátorů, sterilizátorů, vyšetřovacích světel operačních světel pro menší praxe, operačních stolů pro veterinární praxe, spotřebního materiálu atd. Díky spolupráci s mnoha výrobci a dodavateli je firma schopna dodat na zakázku i položky, které nejsou uvedeny v katalogu zboží. Za dobu působení si firma získala mnoho zákazníků nejen v humánní medicíně a kosmetických salonech, ale především v řadách veterinárních lékařů, kterým se věnuje nejdéle.

Mimo jiné firma zabezpečuje údržbu instrumentária, např. broušení nůžek, opravy nerezových nástrojů jako jsou zlomené jehelce, výměna tvrdokovových plátků v jejich čelistech, oprava polámaných tvrdokovových vložek ve štípacích kleštích a podobně.

V současné době Meditools spolupracuje s více než osmdesáti výrobci a distributory zdravotnických prostředků jak z České republiky, tak ze zahraničí. Z toho plyne opravdu široký sortiment zboží, který je firma schopna zákazníkům nabídnout. Prodejní sortiment tvoří například chirurgické nástroje, jehelce, peany, repoziční kleště, implantáty, šrouby do kostí, chirurgické šicí jehly, chirurgická vlákna, elektrokoagulátory - radiofrekvenční skalpely, biostimulační lasery, odstraňovače zubního kamene vč. servisu, veterinární zubní vrtačky, dentální vrtáky a frézy, ruční dentální nástroje, injekční jehly, injekční stříkačky, intravenózní kanyly, obvazový materiál a výsušky, mikroskopy, otoskopy, oftalmoskopy, laryngoskopy, endoskopy, sonografy, RTG přístroje, RTG filmy, RTG ochranné pomůcky, vyšetřovací lampy, parní sterilizátory a horkovzdušné sterilizátory, veterinární anestetické přístroje a veterinární operační stoly, vybavení ordinací a další.

Většina pracovníků firmy má dlouholetou zkušenost s prodejem zmíněného sortimentu zboží a je samozřejmostí individuální přístup k zákazníkovi. Při našich návštěvách v ordinacích a také při výstavách a odborných seminářích má zákazník možnost některé zboží nejen vidět, ale vzít jej i do ruky, což je dobré například při nákupu chirurgických nástrojů, kdy zákazníka zajímají vlastnosti jako je pružnost, kvalita zpracování a podobně.

V případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat.